Václav Krpelík Photography

Již od roku 2010 na foto-expedicích, foto-výpravách a workshopech používám outdoorové vybavení firmy VAUDE. V drsných horských podmínkách není prostor pro kompromisy a tak volím batohy, oblečení, spací pytle a stany, na které se můžu za každé situace stoprocentně spolehnout. Produkty německé firmy VAUDE možná nepatří k těm nejlevnějším, nicméně představují špičku toho, co lze v Evropě pořídit. Ne nadarmo se říká "Levná výbava má v horách tu výhodu, že vydrží až do smrti... do Vaší smrti :o)". 

Od roku 2015 se společnost VAUDE stává mým oficiálním sponzorem a mě těší, že mohu pomoci propagovat značku, se kterou mám v horách mnohaleté výborné zkušenosti a ve kterou věřím. 

http://http://www.vaudecz.cz

 

 

FOTORADCE

Začínáte s focením a potřebujete pomoct s výběrem vybavení, či se chcete s fotoaparátem naučit něčemu novému? Fotorádce.cz je pro Vás tím pravým místem. .
http://www.fotoradce.cz

 

APNEAMAN

Chtěli byste jako já fotit na nádech pod vodou nebo si jen vyzkoušet pocit neomezené svobody při volném potápění? Apneaman.cz je největší škola freedivingu v ČR, která Vás zasvětí do tajů tohoto krásného sportu. Školu vede Apnea Academy instruktor Martin Zajac.
http://www.apneaman.cz/

 

 

SILENT TOUCH

SILENT TOUCH – apnea4all je škola freedivingu nabízející služby především v zahraničí. V letní sezóně ji můžete navštívit ve Freediving centru na Kypru, v ostatních měsících pořádají kurzy v Česku a Rusku. Školu vede Apnea Academy instruktor Radek Veverka.

http://www.apnea4all.com/


SEA SHEPHERD

Sea Shepherd je nezisková organizace bojující proti vybíjení velryb, delfínů, žraloků a ostatních mořských tvorů. Jejich snahou je nejen záchrana těchto nádherných zvířat, ale také ochrana celého mořského ekosystému. Bez lidí jako Paul Watson by za pár let nebylo co pod vodou fotografovat. Proto mají mou plnou podporu.
http://www.seashepherd.orgLEE FILTERS

Profesionální filtrový systém pro ty, kteří to s krajinářskou fotografií myslí vážně. Není sice nejlevnější, ale zato je nejlepší.
http://www.leefilters.comCANON

Všechny moje fotografie jsou pořízeny DSLR fotoaparáty Canon. Značce Canon jsem věrný od začátku a nehodlám na tom nic měnit.
http://www.canon.com


SEA & SEA

Toužíte vzít vaši DSLR pod vodu a nevíte jak na to? Sea and Sea je společností nabízející veškerý sortiment nezbytný pro podmořskou fotografii.
http://www.seaandsea.com

CONNEX DIVING

Spolehlivé potápěčské základny v Chorvatsku a na Filipínách. Ideální místo pro první krůčky do podmořské fotografie.
http://www.connexdiving.cz

Copyright Václav Krpelík © fotografie na těchto stránkách jsou vlastnictvím václava krpelíka
bez písemného povolení nesmí být stahovány, kopírovány, či použity jakýmkoliv způsobem
Created by DIXILO
Váš košík:    
ENENGLISH CZČESKY
Obchodní podmínky